Свято не наблизилося: Чому полтавці не отримали подарунки від відомого бренду

Полтавці не змогли обміняти акційні кришечки на подарунки від відомого виробника солодких напоїв. В компанії повідомляють, що все буде, але трошки пізніше
Depo.
11 січня 2017 16:27
ФОТО: depo.ua
Свято не наблизилося: Чому полтавці не отримали подарунки від відомого бренду
Свято не наблизилося: Чому полтавці не отримали подарунки від відомого бренду

У середу, 11 січня, біля відділення "Нової пошти" на Першотравневому, 19 зібралося близько 100 полтавців, повідомляє Depo.Полтава.

Прийшли і дорослі, і діти, та всі з однією метою – тут можна обміняти кришечки від відомого напою на довгоочікувані "трофеї". Але їхні сподівання виявилися марними. Принаймні, поки що.

Полтавка Наталя довгий час збирала кришечки від пляшок. Та коли жінка прийшла до пункту, щоб обміняти їх на подарунки, то почула відмову.

Всеукраїнська акція від компанії- виробника солодких напоїв розпочалася наприкінці минулого року. За її умовами учасники мали зібрати певну кількість балів, що "ховалися" під білими кришечками. За них можна було отримати різні подарунки: ялинкові прикраси, новорічні аксесуари для дому та іграшки.

"Після години очікування з приміщення "Нової пошти" до нас вийшла молода дівчина. Спочатку ми зраділи, думали – нарешті, але дарма", - розповідає Наталя.

Обуреним полтавцям повідомили, що вони можуть більше не чекати, причину не пояснили.

Слід зазначити, що на сайті компанії повідомляється про зміни в датах і адресах обміну акційних кришечок на подарунки. "Увага! Графік роботи та адреси центрів обміну подарунків змінено. Обмін промо кришок на подарунки буде здійснюватися поруч із відділеннями Нової Пошти, що вказано на мапі", - йдеться у повідомленні.

Згідно оновлених даних, у Полтаві довгоочікувані подарунки будуть видавати в суботу, 14 січня, з 12:00 до 17:00 біля відділення "Нової Пошти" за адресою вул. Івана Мазепи (колишня Калініна), 12/8.

Зауважимо, що 14 січня – останній день дії акції та роботи пунктів обміну.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".