Кому і скільки: Влада Полтави обговорили зміни у міському бюджеті на 2018 рік

Запропонований проект рішення розглянуть під час чергового засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 28 грудня, у Полтаві відбулось засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів під головуванням Володимира Корчаки. Про це повідомили у прес-службі Полтавської міськради, пише Depo.Полтава.

Депутати розглянули проект рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік". Начальниця бюджетно-фінансового управління Тетяна Чумак доповіла, що зазначеним проектом рішення пропонується збільшити доходну та видаткову частини міського бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 2 088 тис. грн, спрямувавши її на управління житлово-комунального господарства.

Також зазначений проект рішення передбачає зменшення доходної та видаткової частини міського бюджету по:

- субвенції з місцевого бюджету на забезпечення загальної середньої освіти "Нова українська школа" за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 157,5 тис. грн;

- субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету та субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції на 382,1 тис. грн.

Даний проект рішення депутати рекомендували на розгляд чергового засідання виконавчого комітету.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 21 грудня, під час позачергової двадцятої сесії Полтавської міської ради внесли зміни до бюджету на 2018 рік та розглянули питання "Про міський бюджет на 2019 рік". За словами Тетяни Чумак, дохідну частину міського бюджету обраховано в обсязі понад 3,3 млрд грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава