Конкурс перевізників у Полтаві: На деякі маршрути так і не визначили переможців

З 43 наявних маршрутів на конкурс надійшло лише 24 заявки від перевізників

Вчора, 25 квітня, у Полтавській міськраді провели конкурс перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

Перед початком засідання один із членів конкурсного комітету Роман Дибов заявив, що для ухвалення рішень у складі комітету не вистачає людей, адже мають бути присутніми не менше 50% представників громадськості і стільки ж - виконавчої влади.

На фото - Роман Дибов

Секретар комітету Володимир Уманець зазначив, що є рішення виконкому, яке затверджує цей склад, а також оголошення про конкурс на сайті міськвиконкому щодо конкурсу, тож підстав для подібних обвинувачень немає. Роман Дибов запропонував перенести конкурс, змінити склад конкурсного комітету, але його не підтримали, тож член конкурсного комітету пішов з засідання.

На фото -  Володимир Уманець

Після цього начальник транспортного відділу Євген Якуба відкрив конверти з підприємствами, які подали заявки на конкурс. Усього надійшло 24 заявки, по одній на кожен маршрут, окрім № 41 (м-н Огнівка – з-д ГРЛ (ч/з Центр).

На фото - Євген Якуба

На засіданні обговорили характеристики претендентів. Володимир Уманець зауважив, що не всі транспортні засоби пройшли технічний огляд і надали копії сертифікатів. До того ж, у більшості перевізників-учасників транспорт або оформлений в лізинг, або в кредит. Після цього перейшли до таємного голосування і визначили переможців:

ФОТО/ Олег Журавльов

Стосовно решти маршрутів конкурс вирішили перенести. Один з членів конкурсного комітету Дмитро Юденко виступив з проханням внести до переліку пільгових пасажирів вдів і дітей полеглих учасників АТО. Перевізники заявили, що не будуть брати пільговиків, поки не затвердять нові тарифи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава