ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

КрАЗ ремонтує бронетехніку після підриву на фугасі

Механіки Кременчуцького автозаводу відправили відремонтований бронеавтомобіль "Кугуар" на Донбас
Depo.
5 вересня 2015 15:13
ФОТО: depo.ua
КрАЗ ремонтує бронетехніку після підриву на фугасі
КрАЗ ремонтує бронетехніку після підриву на фугасі

"КрАЗ-Кугуар" знову в бойовому строю. Виконувати поставлені завдання і захищати своєї бронею бійців-прикордонників відправився черговий відновлений силами заводу броньований автомобіль, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автоновини з усього світу". Авто доставили на завод три місяці тому з величезною купою понівеченого вибухом металобрухту.

КрАЗ ремонтує бронетехніку після підриву на фугасі  - фото 1

Генеральний директор "КрАЗу" Роман Черняк, вручаючи відновлену машину прикордонникам, серед іншого зазначив, що мова йде вже про третій десяток відродженої підприємством техніки КрАЗ, яка постраждала під час бойових дій. Він наголосив, що КрАЗ, об'єднавшись з усіма патріотами країни, робить сьогодні все для якнайшвидшої перемоги: випускає серійну і розробляє нову військову техніку різного призначення, ремонтує зруйновані війною автомобілі, за першим дзвінком організовує виїзні ремонтні бригади в різні військові частини гарячих точок країни для надання оперативної технічної допомоги та багато іншого.

Що стосується конкретно цієї машини, то автозавод за власні кошти виконав великий обсяг відновлювальних робіт. А щоб дорога назад захисникам була швидкою і приємною, вручив кожному бійцеві пакет з продуктовими наборами.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.