Кременчуцькі комунальники "латають" ями одразу на декількох вулицях

Поки сприяє погода працівники ШРБУ проводять гаряче та холодне асфальтування міських доріг, а також виконують підсипку відходами фрезерування

У Кременчуці КП "Шляхове ремонтно-будівельне управління" ліквідовує ямковість на проблемних ділянках міських доріг, поки цьому сприяють погодні умови. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міської ради, пише Depo.Полтава.

У роботі дорожники використовують різні види технологій: гаряче асфальтування, холодне асфальтування та підсипку відходами фрезерування.

Ремонт проведуть на вулицях Небесної Сотні та Першотравневій, Богдана Хмельницького, Республіканській, Макаренка, Леонова, Залізничній, а також на проспекті Лесі Українки.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що комунальне підприємство "Полтававодоканал" уклало два договори: на поточний ремонт каналізаційного колектору "Алмазного заводу", Д 600 мм, розташований по вул. Героїв АТО, 71б; та поточний ремонт каналізаційного колектору "Східний-1" на ділянці від Подільського узвозу до пров. Димський.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава