Кременчуцькі дорожники укладають новий асфальт на вулиці Вадима Пугачова

Ремонтні роботи тривають на ділянці  від вулиці Лебединої до проспекту Свободи

Сьогодні, 28 березня, у Кременчуці на автомагістралі по вулиці Вадима Пугачова шляховики розпочали укладати нове дорожнє покриття. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міської ради, пише Depo.Полтава.

Роботи проводяться на ділянці від вулиці Лебединої до проспекту Свободи, що були попередньо відфрезеровані. Ремонт здійснюється з допомогою сучасного асфальтоукладача, модифікація якого набагато досконаліша та потужніша, ніж у тих, якими до цього ремонтувалися кременчуцькі автошляхи. За один прохід ця техніка може укласти дорожню суміш на ширині до семи метрів.  

З допомогою сучасної спецтехніки шляховики здійснюють не ямковий ремонт, а саме повну заміну покриття на ушкоджених ділянках доріг великими смугами.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що у Кременчуці тривають роботи з очищення річки Сухий Кагамлик у зоні прибережно-захисної смуги. За інформацією начальника дільниці КП "Благоустрій Кременчука" Людмили Погоди, лише за перший день з берегів Сухого Кагамлика було зібрано стільки залишкового побутового сміття, що його необхідно було вивозити трьома ходками транспорту.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава