Кременчуцькі комунальники "латають" діри у дорогах одразу на декількох вулицях

Роботи з ліквідації ямковості у Кременчуці тривають вже третій тиждень поспіль

У різних мікрорайонах Кременчука продовжуються роботи з ліквідації ямковості, спрямовані на забезпечення комфортних умов для руху автотранспорту та утримання доріг у належному технічному стані. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міської ради, пише Depo.Полтава.

В залежності від пошкодження асфальтобетону, що виникло внаслідок значного транспортного навантаження та після інтенсивного сніготанення, комунальники застосовують різні методи ремонту, а саме: гаряче та холодне асфальтування, підсипку відходами фрезерування.

Бригади КП "Шляхове ремонтно-будівельне управління" забезпечені технічними ресурсами та матеріалами, необхідними для виконання дорожніх робіт. 25 лютого спецтехніка виведена на вулиці Вадима Пугачова, Лікаря Богаєвського, Чкалова, Ізюмова, проспект Свободи та пров. Героїв Бреста.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що весна не за горами і сніг вже не в змозі приховати найбільший сором полтавців – жахливі дороги. Мешканці провулку Заячого не перестають скаржитись на вибоїни, які "прикрашають" шляхи біля їх будинків і мають постійно пильнувати, аби не травмуватись.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава