ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кременчуцькі маршрутки оснастили GPS-навігаторами, кондиціонерами і Wi-Fi

Деякі перевізники закупили новий транспорт за кордоном
Depo.
9 жовтня 2015 17:12
ФОТО: depo.ua
Кременчуцькі маршрутки оснастили GPS-навігаторами, кондиціонерами і Wi-Fi
Кременчуцькі маршрутки оснастили GPS-навігаторами, кондиціонерами і Wi-Fi

З метою поліпшення якості пасажирських перевезень при проведенні конкурсу на право здійснення перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міська влада ставить вимоги до перевізників з оновлення транспортних засобів, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "КременчугToday".

Умовами конкурсу передбачено, що транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до перевезень у Кременчуці, повинні відповідати:

вимогам безпеки, охорони праці;
державним стандартам;
мати відповідний сертифікат;
бути зареєстрованими відповідно до чинного законодавства;
перебувати в належному технічному і санітарному стані;
бути обладнаними GPS-навігацією .

Заборонено використання перевізниками автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів. Також перевізники повинні мати автомобіль, пристосований для перевезення людей з обмеженими можливостями.

На початку вересня в Кременчуці був оголошений конкурс на маршрути № 10 "с. Лашки - міський ринок" та № 17 "Морська школа - ПАТ Укртатнафта". Засідання конкурсного комітету відбулося 12 жовтня.

Сьогодні підприємство ПП "Автоекспресплюс", яке подало документи на конкурс, представило 6 нових автомобілів, придбаних на вимогу міської влади поліпшити автопарк. Вони не нові, але, за словами керівника підприємством, придбані за кордоном і знаходяться в хорошому технічному стані, 5 з них обладнані кондиціонерами одне авто має пандус для перевезення інвалідів-візочників.

За словами завідувача відділом транспорту Руслана Івашини, перед перевізниками висувалася вимога поставити на маршрути суто пасажирські дводверні мікроавтобуси, а не переобладнані з вантажних, як це було раніше.

Головний транспортник міста зазначає, що в технічний паспорт автомобілів повинні обов'язково бути вписані стоячі місця, щоб не виникало зауважень з цього приводу в Державтоінспекції. Перевірив Руслан Івашина і вимоги щодо оснащення GPS-навігаторами. Також він зазначив, що це дозволяє краще контролювати перевізників, стежити за тим, як вони дотримуються графіків і оперативно реагувати на скарги кременчужан.

Керівники підприємства обіцяють до нового року замінити ще 20% автомобілів, що працюють на маршруті, а також планують надалі збільшити свій автопарк і оснастити всі мікроавтобуси WI-FI.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.