Кременчуцькі викрадачі людей працювали охоронцями центрального ринку міста

Людей ловили прямо на вулиці, вивозили за місто та катували, щоб отримати викуп
Depo.
8 грудня 2016 16:20
ФОТО: depo.ua
Кременчуцькі викрадачі людей працювали охоронцями центрального ринку міста
Кременчуцькі викрадачі людей працювали охоронцями центрального ринку міста

Викрадачі людей, яких затримали в Кременчуці, працювали охоронцями на центральному ринку міста, яким керує ТОВ "Кременчуцька торгова гільдія". Про це повідомив на прес-конференції Олег Бех, начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області, пише Depo.Полтава.

За його словами, молоді люди почали працювати охоронцями на ринку 5 місяців тому. За викрадену людину вимагали від 500 до 6000 доларів. Жертвами нападників ставали не бізнесмени, а звичайні люди, яких ловили на вулицях і нав'язували борги. Людей били і катували.

Один із затриманих перебуває в ізоляторі тимчасового затримання. Ще по одному зараз вирішується питання про запобіжний захід на період досудового слідства. Четвертий досі перебуває в розшуку.

Як викуп злочинці брали ювелірні вироби, телефони і все, що можна було продати. Поліція тривалий час вистежувала злочинців. Двох підозрюваних затримали в їх квартирах. Ніхто з них опору не чинив. Одного зловили на вулиці.

Начальник ГУ Національної поліції в Полтавській області просить всіх, хто став жертвою - не боятися і звертатися в поліцію.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".