ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кременчуцьких медиків, які загнали на той світ 19-річну дівчину, відсторонили від роботи

Поки триває перевірка, медиків тимчасово відсторонили від роботи
Depo.
19 серпня 2015 15:37
ФОТО: depo.ua
Кременчуцьких медиків, які загнали на той світ 19-річну дівчину, відсторонили від роботи
Кременчуцьких медиків, які загнали на той світ 19-річну дівчину, відсторонили від роботи

28 липня стало відомо, що в Кременчуцькій третьої міської лікарні на операційному столі померла 19-річна Даша Павлова, повідомляє Depo.Полтава посиляючись на "Независимое общественное телевидение".

Її готували до операції з видалення апендициту, однак, лікарі не встигли її почати - пацієнтка померла на операційному столі від анафілактичного шоку.

5 серпня начальник управління охорони здоров'я Полтавської ОДА Віктор Лисак повідомив, що лікарів від справи не усунули, бо для цього не було причин.

6 серпня головний міліціонер Полтавщини Олег Бех сказав, що в смерті дівчини винні саме медики - медсестра подала анестезіологу аргон замість кисню. Внаслідок того, що аргон потрапив в організм дівчини - вона померла.

Начальник відділу зв'язків з громадськістю управління Полтавської обласної міліції Юрій Сулаєв розповів, що в операційному залі знаходилося два балони - один з киснем, який подається в легені пацієнта після введення наркозу, а інший з аргоном, який в хірургії застосуються для проведення лапароскопічних операцій, обробки розрізів та очищення повітря.

При тривалому впливі цього інертного газу без кольору і запаху на живий організм починається задуха, судоми, часто призводить до смерті. Через недбальство медсестра подала анестезіологу наконечник не проти балона.

Сергій Павлов, батько померлої дівчини, "ВКонтакте" розповів, що не вірить в офіційну версію, бо в день смерті його дочки лікарі 4 години не говорили про трагедію:

"Без всяких результатів зрозуміло, що її вбили лікарі. Їй навіть не спромоглися зробити УЗД, збиралися вирізати апендикс, адже була внутрішня кровотеча, з якою її змусили бігати по місту і купувати всі необхідні ліки. Навіть нитки змусили шукати по всьому Кременчуці. Аргон - казки, щоб уникнути відповідальності. Її здавали під підписку про алергію. Але, швидше за все, медсестра вколола і пішла ... Чотири години вони нічого не говорили про результати, а просто підчищали сліди", - написав у соцмережі батько загиблої.

Нині триває службова перевірка. Про їх хід наразі нічого не відомо.

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.