ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кременчужани масово скаржаться на неприємний запах у повітрі

Мер запланував зібрати нараду з керівниками підприємств північного промисловго вузла
Depo.
4 липня 2016 16:41
ФОТО: depo.ua
Кременчужани масово скаржаться на неприємний запах у повітрі
Кременчужани масово скаржаться на неприємний запах у повітрі

За минулий тиждень жителі Кременчука 285 разів звернулися часом до служби допомоги мера зі скаргою на неприємний запах у повітрі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ЕнергоЛайф.

Про це заявив керівник відділу оперативного контролю за станом у місті Юрій Войтенко. Особливо ця проблема турбувала жителів міста останнім часом - не зважаючи на вихідний день, в неділю надійшло 45 таких скарг.

Прес-служба міської рад Кременчука повідомляє, що причиною неприємного запаху є, скоріше всього, викиди у атмосферу сполук сірки. Однак міська екологічна лабораторія провела ряд досліджень та заявила, що перевищень допустимих показників не зафіксовано. Та жителі міста не збираються полишати проблему без вирішення. Напередодні вихідних активісти зібралися біля виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та наполягли на зустрічі з мером. Віталій Малецкий погодився, що питання треба вирішувати, тому найближчим часом запланував нараду з керівниками підприємств північного промислового вузла.

Нагадаємо, наприкінці червня жителі Молодіжногоо мікрорайону в Кременчуці також жалілися на сморід. Його джерелом виявилася Кременчуцька ТЕЦ ПАТ "Полтаваобленерго", яка перейшла на використання альтернативного палива – мазуту. Підприємству було рекомендовано застосовувати сучасні технології очистки викидів.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на