ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кременчуці відмовились голосувати грошима за будівництво місцевої Ейфелевої вежі

Схоже на те, що Кременчук поки що залишиться без зменшеної копії знаменитої споруди
Depo.
8 липня 2015 13:48
ФОТО: depo.ua

Громадський активіст, художник та організатор проекту спорудження 3,5-метрової копії Ейфелевої вежі Тетяна Кравченко повідомила, що створення потенційно знаменитої споруди у Кременчуці відкладається на невизначений термін, пише Полтава.depo.ua із посиланням на сторінку Тетяни Кравченко "ВКонтакте".

Тетяна Кравченко планувала трансформувати ліхтарі, лавки, урни радянської епохи в арт-об'єкти, впорядкувати фонтан та встановити у місті зменшену копію Ейфелевої вежі. Будівництво об'єкту вимагало 10 000 гривень, його відкриття було заплановано на 12 липня. Проте ініціативу активістів громадськість підтримала лише словесно, оскільки за тиждень вдалося зібрати 445 гривень.

Про це на своїй сторінці Вконтакте повідомила художниця: 
"Проект "Ейфелева вежа" тимчасово заморожується. Причина проста - за тиждень ми зібрали 4,5% від потрібної суми грошей. Ми проробили велику роботу по створенню технічного плану проекту, відшліфовували ідею, але нас підвів фінансовий момент. З одного боку - кременчужанам сподобався цей проект, з іншого боку - вони виявилися не готові жертвувати на нього гроші. Зібрані 445 гривень із 10 000 тисяч - поганий показник".

Зібрані за тиждень кошти повернуті їхнім власникам. А Тетяна Кравченко не втрачає надію створити у Кременчуці Ейфелеву вежу та має намір запропонувати місцевим бізнесменам та меценатам стати її спонсором.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.