Кременчужани вже другий день з опаленням

Майже до всіх дитячих садочків, шкіл та лікарень Кременчука подали теплоносій

Вчора, 15 жовтня у Кременчуці офіційно розпочався опалювальний сезон – тепло почали подавати до дитячих садочків, лікарень та шкіл. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міської ради, пише Depo.Полтава.

На ранок 16 жовтня теплоносій подано до всіх дитячих садочків та шкіл за виключенням КНВК №19 та дитячих садочків № 10 та № 32. Там проблеми виникли через ліквідацію пориву на тепломережі у центральній частині міста. Як тільки проблему буде усунено, опалення буде подано і до цих навчальних закладів.

Опалювальний сезон стартував і в стаціонарних відділеннях першої міської лікарні імені Богаєвського, лікарні "Правобережна", лікарні інтенсивного лікування "Кременчуцька", лікарні відновного лікування, міської дитячої лікарні, міського пологового будинку та лікарні "Придніпровська".

Також сьогодні планують подати теплоносій до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування "Кременчуцька". У лікувальних закладах, що розташовані в житлових будинках, тепло з'явиться при подачі теплоносія до цих будинків.

Нагадаємо, що 16 жовтня під час апаратної наради у Полтаві розповіли про підготовку житлового фонду до нового опалювального сезону. За словами начальника КП "ЖЕО №2" Олександра Ландаря, думки полтавців щодо цього різняться - одні вимагають старту, а інші проти, адже хочуть відтягнути процес додаткових витрат. Тож, на початок вплине і кількість звернень місцевих жителів до оперативних служб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава