Кременчужанин двічі став переможцем чемпіонату з автокросу

У Вінниці відбувся 4-ий етап чемпіонату країни Федерації автомобільного спорту України з автокросу

Кременчужанин двічі став переможцем чемп…

Кременчужанин Костянтин Бородавченко здобув перемогу у двох класах: класі 8 і класі 12, набравши у кожному максимальну кількість очок, по 40, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт ФК "Ворскла".

Всього у кожному класі три гонки, до офіційного протоколу зараховуються два кращі заїзди. У класі 8 Костянтин Бородавченко фінішував у всіх трьох гонках першим, а у класі 12 двічі приїхав першим і один раз - другим.

На чемпіонаті у Вінниці гонщик додав 50 очок до загальнокомандного заліку команди "N.T.S. - Кремінь". Командний залік рахувався за результатами показників двох кращих гонщиків команди. Костянтин Бородавченко набрав 50 очок, Олександр Бойчук - 10. На чемпіонаті у Вінниці перемогла команда "Elita Sport" з Дніпропетровська, яка набрала 68 балів у загальному заліку.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.