Кременчужанка завоювала "золото" на турнірі з дзюдо у Марокко

Вихованка спортивного клубу "Легіон-Спорт" Єлизавета Каланіна стала чемпіонкою турніру Grand Prix Агадир

Кременчужанка завоювала "золото" на турн…

З 9 по 11 березня в місті Агадир (Марокко) відбувся рейтинговий турнір із дзю-до серії Grand Prix, на якому проявили себе і спортсмени з Полтавщини, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Кременчуцької міської ради.

У складі збірної команди України в змаганнях брала участь спортсменка з Кременчука, вихованка спортивного клубу "Легіон-Спорт" Єлизавета Каланіна. Дівчина завоювала золоту медаль змагань у ваговій категорії + 78 кг та стала чемпіонкою Grand Prix Агадир.

Нагадаємо, 11 лютого під Полтавою на базі "Корчак" провели відкритий чемпіонат області з гірськолижного спорту. Змагання присвятили полтавському спортсмену Тарасу Черкаському, який у липні 2017-го загинув в автокатастрофі.