ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Купальське свято чи підготовка до виборів? (ФОТОФАКТ)

Учорашнє міське свято Івана Купала у Полтаві місцеві ЗМІ уже охрестили піар-акцією
Depo.
7 липня 2015 17:30
ФОТО: depo.ua
Купальське свято чи підготовка до виборів? (ФОТОФАКТ)
Купальське свято чи підготовка до виборів?

Причин вистачає: по-перше, організаторами є громадська організація "Совість України", як відомо таку назву має політична партія, очолювана Полтавським міським головою Олександром Мамаєм, пише кореспондент Полтава.depo.ua.

Купальське свято чи підготовка до виборів? - фото 1depo.ua

По-друге, в ефірі Полтавського Громадського телебачення мер повідомив, що жодної копійки із міського бюджету на святкування витрачено не було. Спонсором виступив він сам та ГО "Совість України".

Купальське свято чи підготовка до виборів? - фото 2

А святкування, дійсно, було потужним. Зібрало чималу кількість полтавців на березі річки Ворскла, тішило розвагами та подарунками. Зі сцени лунали пісні, дівчата брали участь у конкурсі визначення найкращого купальського віночка. На призи цього року міський голова не скупився, було проведено чимало конкурсів, лотерей на призи від ГО "Совість України". Охочих пригощали кашею, пропонували сфотографуватися із Нептуном чи потанцювати під запальну музику.

Купальське свято чи підготовка до виборів? - фото 3

Увечері на містян очікувало ще цікавіше та непередбачуваніше дійство. Між учасниками лотереї було розіграно планшет та кілька смартфонів. Ближче до 22.00 Олександр Мамай власноруч запалив купальське вогнище. На іншій сцені полтавців драйвовим виступом дивував театр вогню "Фенікс", а на головній сцені музичне дійство влаштували учасники гурту "Живі барабани". Пік святкування прийшовся на урочистий феєрверк. Дискотека для молоді тривала до півночі.

Купальське свято 5

Крім того, в ефірі Полтавського Громадського ТВ міський голова відкрив ще одну таємницю: виступ гурту "Друга ріка" на Дні молоді було ініційовано та профінансовано особисто Олександром Мамаєм. А коштував їхній виступ майже 200 тисяч гривень. Наостанок мер дав доволі значиму пораду: "Раджу усім без виключення, якщо ви бажаєте, щось зробити - робіть це за власні кошти".

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.