ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Купити-продати автомобіль тепер стало легше

Без зайвої паперової тяганини автолюбителі зможуть як купити так і продати автівку
Depo.
16 липня 2016 10:00
ФОТО: depo.ua

Так, уряд вніс зміни в урядові постанови №1388 та №1200, якими регламентується торгівля автомобілями. Тепер щоб законодавчо оформити угоди з купівлі-продажу автомобіля зовсім не обов'язково їхати в сервісний центр (колишні МРЕВ), а можна виконати цю процедуру прямо в автосалоні, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб".

Тепер головним документом, що регламентує зміну власності на автомобіль є договір купівлі-продажу. Раніше його могли засвідчити тільки в сервісних центрах МВС, для чого необхідно було присутність і продавця авто і покупця, або довіреність від них. Тепер же оформити такий договір можна і в автосалоні, комісійного майданчику та ін. організаціях, які мають право торгувати вживаними автомобілями і підключені до бази МВС. Договір вноситься в базу МВС і вже є підставою для подальшого оформлення нових документів.

Як повідомив в інтерв'ю AUTO-Consulting генеральний директор ВААІД Олег Назаренко: "Хочу підкреслити, що нововведення нікого не утискає і не зобов'язує. Хто хоче, той може як і раніше, оформити такий договір в сервісному центрі МВС, але для кого зручніше це зробити прямо в автосалоні - тепер є така можливість. Це особливо зручно, коли покупець і продавець знаходяться в різних регіонах і їм тепер немає необхідності спільно їхати в сервісний центр.

На думку Назаренка, таке нововведення дасть додатковий імпульс цивілізовану торгівлю уживаними автомобілями. Тепер операції з такими авто можна проводити в комфортній обстановці автосалонів, а не під воротами колишніх МРЕВ.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на