Курс долара спонукає українців поспішати на ринок нових авто

Виявляється зростання курсу долара в Україні спровокувало ажіотаж на ринку нових автомобілів
Depo.
18 листопада 2016 14:40
ФОТО: depo.ua

Побоюючись хвилі подорожчання товарів (машин, зокрема) і знецінення національної валюти, деякі українці вирішили вкласти свої гроші в нові авто. Про це свідчить істотно збільшений потік клієнтів в автосалони, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб".

"Так, насправді останнім часом трафік в салони збільшився. Відбувається це через зростання курсу валют. Завдяки цьому клієнти, у яких є заощадження у валюті, можуть вигідно придбати автомобіль, що зараз і роблять", - констатує Володимир Іванов, PR менеджер компанії автомобільної компанії.

Як відіб'ється курс долара на вартості нових машин, і чи чекати зміцнення гривні, спрогнозувати дуже складно, якщо взагалі можливо. Тому частина потенційних покупців раптово стають реальними.

"Попит супереластичний, коли на рішення про купівлю дорогих речей впливає курсове коливання національної валюти. Це як біржова гра - ніхто не знає, наскільки підвищиться курс, як зміниться ціна. У будь-якому випадку - при нинішніх цінах в номіналі зміну на одну гривню в курсі призводить до солідної економії навіть на ціні в 30 тисяч доларів - вже 30 тисяч гривень вигода на рівному місці, а це на хвилиночку дуже і дуже значуща цифра", - розповів Павло Кузьмін, комерційний директор "Субару Україна".

Резюмуючи, залишається додати лише, що в українських реаліях неможливо дати однозначну пораду - купувати автомобіль тут і зараз або зберігати гроші в очікуванні кращих часів і знижок. Якщо заощадження в доларах, звичайно, приводів для занепокоєння менше, та й завжди можна зіграти на курсі. Якщо заощадження в гривнях, визначити найкращий час для покупки автомобіля набагато складніше.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці