ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Квіташвілі поводили по полтавських лікарнях

Після виїзного засідання Уряду міністр охорони здоров'я відвідав лікарні обласного центру
Depo.
24 вересня 2015 18:35
ФОТО: depo.ua

Учора, 23 вересня, після завершення виїзного засідання Уряду, Олександр Квіташвілі ознайомився з роботою закладів охорони здоров'я у Полтаві, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-лужбу Полтавської ОДА.

Міністр відвідав шість лікарень. Першим із закладів делегація відвідала амбулаторію загальної практики-сімейної медицини №3, яка обслуговує майже 7000 полтавців. Це структурний підрозділ ЦПМСД №2 м. Полтави з ареалом обслуговування понад 100 тисяч дорослого населення і близько 18 тисяч - дитячого.

Також міністр охорони здоров'я ознайомився з роботою єдиної інформаційної корпоративної міської медичної мережі на базі 4-ї міської поліклініки. Її впровадження дозволило оптимізувати лікувально-діагностичний процес, уникнути черг пацієнтів на прийом до лікарів і здійснювати контроль за своєчасним проходженням профілактичних оглядів.

Міністру показали і принцип роботи "Лікарняної каси Полтавщини" - маленької моделі страхової медицини. Після відвідування надсучасного перинатального центру - закладу третинного рівня надання медичної допомоги, Олександр Квіташвілі познайомився з роботою служби екстреної медичної допомоги області та волонтерським загоном"Баррі".

Медичні працівники кожного із відвіданих закладів мали можливість поспілкуватись з головним медиком країни та обговорити найбільш нагальні питання: забезпечення вакцинами, інсуліном, передача обладнання для центральної диспетчерської служби екстреної медичної допомоги області.

Більше новин про події в області знаходьте на Depo.Полтава.