ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лев Жиденко не впевнений чи йтиме на вибори

Плакати громадської платформи "Нове життя" рясніють по всьому місту, проте її лідер поки що відхрещується від передвиборчих гонок
Depo.
30 липня 2015 10:01
ФОТО: depo.ua
Лев Жиденко не впевнений чи йтиме на вибори
Лев Жиденко не впевнений чи йтиме на вибори

Леву Жиденку неодноразово пропонували висувати свою кандидатуру та поборотися за крісло міського голови. Про це заявив сам лідер "Нового життя" у ефірі інформаційного агентства "Полтава", повідомляє Depo.Полтава.

Проте Жиденко не поспішає втручатися у справи політичні, говорить, що наразі має важливіші завдання: за участі громади необхідно вирішити нагальні проблеми нашого міста. Які саме, очільник платформи не уточнив.

За його словами, бюджетні питання повинна вирішувати громада. У Полтаві необхідно створити народний бюджет і люди самі вирішуватимуть, на що витрачати бюджетні кошти. А для чого потрібна влада, можливо краще розпустити депутатів і передати ричаги управління громаді, Жиденко не пояснив. Нещодавня сесія міської ради показала, що громада біганиною по столах та пікетуванням сесійної зали може "цілком врівноважено" керувати містом,та й державою.

При такому розкладі у Лева Жиденка на одну проблему стане менше: не потрібно буде вирішувати чи балотуватися на посаду міського голови, адже влада і, зокрема, бюджет буде в руках у громади.

Про своє рішення імовірний кандидат розповість через місяць.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.