ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хірург, який прооперував дитині не ту нирку, знову на роботі

Олег Бех занепокоєний ходом розслідування
Depo.
17 липня 2015 14:01
ФОТО: depo.ua
Хірург, який прооперував дитині не ту нирку, знову на роботі
Альбіні Гохалтер проведено 2 операції, її очікує ще одна

Близько місяця тому містяни обурилися випадком у дитячій міській лікарні Полтави, коли лікарі замість того, щоб усунути проблему на лівій нирці прооперували праву, повідомляє Полтава.depo.ua. із посиланням на "Коло". Наразі міліція з'ясовує що це було лікарська помилка, халатність чи нагальна потреба в оперуванні правої нирки.
Доки проводиться розслідування, лікар, що проводив операцію, управлінням охорони здоров'я не був відсторонений від виконання посадових обов'язків. Нині він на роботі.

Наразі дитині проведено 2 операції, її очікує ще одна. Головний міліціонер Полтавщини висловив сподівання, що вищі органи охорони здоров'я нададуть відповідний висновок, і лікарів притягнуть до відповідальності.

Очевидно, Олег Бех правий: для початку варто звернутися до співробітників Міністерства охорони здоров'я. Можливо хірургічне втручання до правої нирки було дійсно потрібне. Перш за все, варто розібратися із тим, що ж насправді відбулося на операційному столі, і лише тоді грозитися притягнути до відповідальності лікарів.

Більше новин про життя Полтави читайте на poltava.depo.ua.