ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Луганський національний університет розпочинає навчальний рік у Полтаві

Через активні бойові дії на батьківщині, ЛНУ змушений шукати прихистку на мирній частині України
Depo.
4 вересня 2015 12:50
ФОТО: depo.ua

Вільними приміщеннями та гуртожитками з ЛНУ поділився Полтавський університет економіки і торгівлі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт вишу. Відтепер студенти можуть навчатися у стаціонарних умовах, полтавський виш віддав частину аудиторій, кімнат в гуртожитках та навчальної бази.

Угоду про співпрацю вищі навчальні заклади підписали ще у травні поточного року. Полтавський вуз, маючи вільні приміщення, одразу запропонував їх луганчанам, мотивувавши це тим, що самотужки оплачувати велике приміщення важко. Факультет іноземних мов ЛНУ має намір заохотити абітурієнтів з Туркменістану, Сербії, Китаю, оскільки нині ситуація зі студентами не надто тішить керівництво вузу.

За час збройного конфлікту в Луганську навчальний заклад втратив третину викладачів і половину студентів. Значна частина лишилася в Луганську, 60 викладачів та 200 студентів переїхало до Полтави. За словами начальника Управління освіти Полтавської ОДА Євгенія Ленського всі приїжджі забезпечені гуртожитками. Наразі складається розклад навчальних занять.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.