ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Макс Кідрук лякав полтавців моторошними історіями

Письменник-мандрівник розповів, що його надихає та про що буде наступна книга
Depo.
29 жовтня 2015 10:02
ФОТО: depo.ua
Макс Кідрук лякав полтавців моторошними історіями
Макс Кідрук лякав полтавців моторошними історіями

Вчора, 28 жовтня, відомий український письменник Макс Кідрук презентував у Полтаві продовження першого українського технотрилера "Бот" під назвою "Гуаякільський парадокс", повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Перш за все письменник похизувався власноруч відзнятими бук-трейлерами до своїх книг. Хоча, за його словами, пишався творіннями зйомки та монтажу він недовго, оскільки невдовзі відчував, що це не те, чогось бракує, він здатен на більше та й передав не зовсім те, що хотів.

Сама ж презентація нового трилеру займала зовсім мало часу: Макс Кідрук приїхав зацікавити читача її прочитати, а не розповісти сюжет книги. "Я знаю яке питання крутиться в голові тих, хто встиг прочитати "Гуаякільський парадокс". Це питання наче черв'ячок вас точить. Але я вас прошу не ставити його. І, навіть, після презентації не підходити до мене з ним. Не будьте спойлерами. Таким дозволено бути лише мені. Якщо хтось намагатиметься поставити якесь спойлерівське питання, то на вулиці вмиратиме один ось такий котик (і він показав на екран, на якому була розміщена фотографія милого кошеняти). Тож давайте не допускати смерті невинних котиків" запевнив Макс Кідрук.

Тим, хто не читав технотрилер, Кідрук розповів, що подія відбувається в Гуаякілі - найбільшому місті Еквадору. Люди стали агресивними та почали вбивати одне одного. В місті стаються необгрунтовані вбивства. Найголовніше: всі, кого вдається затримати міліції, в один голос кличуть когось на ім'я Тимур.

З більшим захватом та задоволенням Макс Кідрук розповів про те, що його надихає, тривожить душу, змушує мурашки бігати по шкірі та серце калататися несамовито. На фотографіях ХІХ століття часто фотографували мертвих дітей. Моторошно? Так. Одна з гусениць кидається фекаліями на півтора метри. Смішно? Так.

Під час зустрічі Кідрук відкрив завісу створення нового роману. Історія про наші сни, як вони творяться, як відображується побачене в нашому мозку. Що далі? Читайте книги Макса Кідрука та очікуйте виходу наступної книги, презентувати яку письменник приїде наступної осені.

Більше новин про життя нашого міста і області читайте на Depo.Полтава