Мамай написав заяву на ТВК через порушення на засіданні по відкликанню депутатів міськради

Міський голова зазначив, що члени ТВК під час "підпільного" засідання незаконно прийняли листи від членів ініціативної групи

Полтавський міський голова Олександр Мамай під час прес-конференції 17 липня висловив обурення діями ТВК, яка 14 липня перевіряла підписи за відкликання шести депутатів міськради, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Мер наголосив, що ТВК з невідомої причини провела засідання у вихідний день та ще й у приміщенні облдержадміністрації. Окрім того, члени виборчої комісії не повідомили про зібрання ні працівників ЗМІ, ні міську раду.

За словами Мамая, члени комісії прийняли підписні листи від членів ініціативної групи незаконно, тому він підготував заяви про злочин в Центральну виборчу комісію, прокуратуру та Управління внутрішніх справ.

Нагадаємо, 17 липня, о 12:00 у Полтавській міськраді розпочалась прес-конференція мера Олександра Мамая, під час якої він відповів на актуальні питання журналістів щодо вартості проїзду у громадському транспорті, ремонту автодоріг, змін у міському бюджеті тощо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава