ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мамай не роздає цукор, а Матковський - аптечки

Кандидати на посаду міського голови не давали команди роздавати аптечки та цукор
Depo.
20 жовтня 2015 19:08
ФОТО: depo.ua
Мамай не роздає цукор, а Матковський - аптечки
Руслан Бірюков прокоментував, чому так кволо виявляють порушення на виборах

"Якщо на упаковках продуктів, медикаментів чи іншого предмету вжитку, що роздаються кандидатами на посаду міського голови, є відповідна символіка - то це є непрямий підкуп виборців", розповів під час сьогоднішньої прес-конференції заступник начальника УМВС Полтавщини Руслан Бірюков, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Вчора, 19 жовтня, правоохоронці зареєстрували три факти, до адмінвідповідальності притягнуто двоє громадян саме за непрямий підкуп виборців. "Найчастіше трапляється ситуація: група приїжджає на виклик, а на місці уже нікого немає. У нас немає факту, і, навіть, коли ми затримуємо людину з цукром чи аптечками, вона говорить "А це я собі взяв"", продовжує Руслан Бірюков.

За словами правоохоронця, відповідна робота з кандидатами на посаду міського голови проведена. Всі, як один, запевняють, що протиправними діями не займаються, ведуть лише чесну агітацію, а до підкупу виборців, взагалі, відношення не мають. Що ж стосується аптечок та цукру, кандидати на посаду міського голови говорять, що такого роду агітацію проводять люди, які їх підтримують. Вони ж такої команди не давали, громадяни самі проявили ініціативу.

Більше новин про життя Полтави читайте на Depo.Полтава