ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дотягнув гуму: Справу проти полтавського мера закрили "за строком давності"

Решетилівський райсуд закрив справу проти полтавського мера Олександра Мамая
Depo.
10 листопада 2015 12:17
ФОТО: depo.ua
Дотягнув гуму: Справу проти полтавського мера закрили "за строком давності"
Дотягнув гуму: Справу проти полтавського мера закрили "за строком давності"

Відбулося засідання Решетилівського районного суду, де суддя Беркута розглянув матеріали справи про адміністративне правопорушення, здійснене міським головою Полтави Олександром Мамаєм, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на  видання "Полтавщина"

Суд встановив, що 17 травня 2013 року під час 36 сесії Полтавської міськради внесли питання про надання падчерці міського голови Ірині Климко дозволу строком на 1 рік на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності - торгівельних павільйонів на території Полтави.

При цьому при винесенні на розгляд сесії вказаного питання виникла суперечність між службовими повноваженнями Олександра Мамая та його особистими інтересами у вирішенні майнових питань його падчерки. Бездіяльність мера вплинула на неупереджене прийняття сесією рішення, оскільки вказане питання фактично не сесії депутатами не обговорювалося. У подальшому на виконання умов цього рішення Полтавська міськрада уклала з Іриною Климко 7 договорів особистого строкового земельного сервітуту на вказані земельні ділянки загальною площею 492,25 кв.м для розміщення торгівельних павільйонів.

В судовому засіданні представник міського голови Олександр Ковжога заявив письмове клопотання, в якому наголосив на невинуватості міського голови та повідомив про наявні порушення вимог КупАП при складанні протоколу. Так, у згаданому документі не вказано реєстраційний номер облікової картки платника податків, номер паспорта та ким він виданий. З огляду на зазначене та враховуючи закінчення строку накладення адміністративного стягнення на момент розгляду справи, на підставі ст.38, п.п.7 ч. 1 ст. 247 КУпАП він просив справу відносно міського голови закрити. Останній це клопотання підтримав та просив задовольнити.

Прокурор Колос не заперечував проти задоволення вказаного клопотання, оскільки на момент розгляду справи вже закінчився строк накладення адміністративного стягнення. Однак прокурор наголосив на тому, що матеріали справи доводять винуватість міського голови у вчиненні адміністративного правопорушення.

З огляду на це суд постановив провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно міського голови Полтави Олександра Мамая за ст. 172-7 КупАП закрити у зв’язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Нагадаємо, що 30 квітня 2014 року до Октябрського районного суду Полтави надійшов адміністративний матеріал, складений за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП відносно голови Полтавської міської ради.

За листом Апеляційного суду Полтавської області від 11 лютого 2015 року цю справу передано до Решетилівського районного суду Полтавської області. Справу призначили головуючому судді Олійник. Наказом від 01 вересня 2015 року судді надано відпустку для догляду за дитиною у зв’язку з чим шляхом повторного автоматичного розподілу справу передано на розгляд судді Беркуті. Нагадаємо, що у 2014 році Апеляційний суд у Полтавській області скасував рішення стосовно корупційних діянь Ірини Климко.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.

Приєднуйтеся до нашої групи ВКонтакте galushkanews