ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мамая запрошували на суд, а він знову не з'явився

Полтавський міський голова в черговий раз проігнорував суд
Depo.
31 липня 2015 10:50
ФОТО: depo.ua
Мамая запрошували на суд, а він знову не з
Мамая запрошували на суд, а він знову не з'явився

Сьогодні о 9.00 у Решетилівці мало б розпочатися судове слухання у справі проти очільника Полтави Олександра Мамая, повідомляє кореспондент Depo.Полтава. Проте, Олександр Федорович вкотре не з'явився до суду, про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив депутат міської ради Олександр Шамота: "О 9:00 повинно відбутись судове засідання по корупційній справі Мамая, проте роздача цукру важливіша за суд! Мамай знову плює на закон , бо Ковжога захворів" - пише у соцмережі Шамота.

Минулого разу, 8 липня, Мамай приїхав на суд. Тоді до нього мали застосувати привід. Цього разу напередодні судового засідання громадські активісти встановили банер біля офісу "Совісті України", яку очолює Полтавський міський голова. Так вони нагадали Федоровичу про суд.

Мамая запрошували на суд, а він знову не з'явився - фото 1

Нагадаємо, Мамая звинувачують в тому, що з метою сприяння у реалізації майнових прав та інтересів падчерки Ірини Климко він не повідомив Полтавську міську раду про наявність конфлікту інтересів при розгляді даного питання.

Міський голова виніс питання на розгляд сесії, особисто проголосував за його прийняття, а потім підписав рішення Полтавської міської ради від 17 квітня 2013 року та додаток до нього про надання Ірині Климко дозволу строком на 1 рік розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території земель, які належать на праві комунальної власності територіальній громаді Полтави.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.