ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Губернатор посилено підігрує мерським амбіціям Матковського

Кандидату на мерське крісло допомагає сам губернатор Головко
Depo.
8 жовтня 2015 12:57
ФОТО: depo.ua
Губернатор посилено підігрує мерським амбіціям Матковського
Губернатор посилено підігрує мерським амбіціям Матковського

Головко, Пісоцький та кандидат на посаду мера Полтави Матковський перерізали стрічку на відкритті сучасного складу, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Коло".

3 жовтня голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, його заступник Андрій Пісоцький були присутніми на відкритті єдиного в області логістичного терміналу, побудованого за найновішими сучасними технологіями.

Разом з представниками обласної влади був присутній кандидат на посаду міського голови Полтави Андрій Матковський. Натомість чинного міського голову Олександра Мамая на урочисте перерізання стрічки не запросили. Хоча захід назвали суспільно важливим для області і міста.

Готуватися до появи представників влади та гостей почали заздалегідь. Приблизно за 40 хвилин до початку заходу перед будівлею із національними прапорцями у руках вишикувалися люди. Біля сцени, прикрашеної патріотичними кульками, гучно лунали танцювальні мелодії. Діти, які прийшли разом із батьками, танцювали. Тим часом дівчата у вишиванках ретельно репетирували номер, як нестимуть на вишуканих червоних подушечках ножиці для перерізання стрічки. Репетиція відбулася тричі.

Настав Урочистий момент: під бурхливі оплески присутніх та запис пісні "Україно!" у виконанні Тараса Петриненка до червоної доріжки у супроводі керівництва, причетного до будівництва компанії, прямують Матковський, Головко, Пісоцький. Дійство було дуже схожим на захід у Корпусному парку, коли Андрій Матковський зробив офіційну заяву про участь у мерських перегонах.

Після вітальних слів керівництва компанії, яка презентувала сучасні склади, виступив очільник області Валерій Головко. Він був небагатослівним, лише повідомив, що завдяки новим складам у місті будуть нові робочі місця. Далі почав рекламувати Матковського.

Виступ Андрія Матковського був дуже схожим на промову людини, яка уже перебуває на посаді міського голови. Він оцінив важливість складів, дякував інвесторам та назвав цифру, скільки робочих місць дасть складський комплекс - 250. Говорив про військові дії на Сході України, мовляв, це не заважає розвивати бізнес у Полтаві.
Далі виступив Пісоцький. Він майже слово в слово повторив промову свого тезки. Зокрема, про бюджет та нові робочі місця. З його вуст також, як і з вуст попередніх спікерів, звучали подяки на адресу інвесторам і підприємцям.

Як ми уже повідомляли, поки батько роздає пенсіонерам аптечки, старший син Андрія Матковського ні в чому собі не відмовляє на Гаваях.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.