ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Медики полтавської лікарні нарешті повідомили батькам причину смерті здорового сина

Батьки вважають, що лікарі "закривають рот грошима", щоб не знайти винних
Depo.
14 вересня 2015 16:45
ФОТО: depo.ua

Офіційна причина смерті Мамеда Гочкарова, який помер в обласній лікарні ще до операції, нічого не пояснила його батькам, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".

Як повідомив місцевим журналістам батько померлого 22-річного хлопця Вагіф Гочкаров, в Бюро СМЕ видали офіційний висновок, що син помер в результаті анафілактичного шоку.

Батько вважає, що лікарі приховують вину анестезіолога, який, на їх думку, вколов щось, від чого і помер хлопець. Нагадаємо, днями у Полтавській обласній лікарні на операційному столі помер 22-річний хлопець. Того дня, лікар, що повинен оперувати пацієнта, прийшов до МОРГу.

Довідка: Анафілактичний шок - алергічна реакція негайного типу, стан різко підвищеної чутливості організму, що розвивається при повторному введенні алергену. Одне з найбільш небезпечних ускладнень лікарської алергії, закінчується приблизно в 10-20% випадків летально. Поширеність випадків анафілактичного шоку: 5 випадків на 100 000 осіб на рік. Зростання кількості випадків анафілаксії збільшився з 20: 100000 в 1980 роках і до 50: 100000 в 1990 роках. Анафілаксії більше схильні молоді люди і жінки.

Швидкість виникнення анафілактичного шоку - від декількох секунд або хвилин до 5 годин від початку контакту з алергеном. У розвитку анафілактичної реакції у хворих з високим ступенем сенсибілізації ні доза, ні спосіб введення алергену не грають вирішальної ролі. Однак більша доза препарату збільшує тяжкість і тривалість перебігу шоку.

Більше новин про життя області читайте на Depo.Полтава.