Медики полтавської лікарні нарешті повідомили батькам причину смерті здорового сина

Батьки вважають, що лікарі "закривають рот грошима", щоб не знайти винних
Depo.
14 вересня 2015 16:45
ФОТО: depo.ua

Офіційна причина смерті Мамеда Гочкарова, який помер в обласній лікарні ще до операції, нічого не пояснила його батькам, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".

Як повідомив місцевим журналістам батько померлого 22-річного хлопця Вагіф Гочкаров, в Бюро СМЕ видали офіційний висновок, що син помер в результаті анафілактичного шоку.

Батько вважає, що лікарі приховують вину анестезіолога, який, на їх думку, вколов щось, від чого і помер хлопець. Нагадаємо, днями у Полтавській обласній лікарні на операційному столі помер 22-річний хлопець. Того дня, лікар, що повинен оперувати пацієнта, прийшов до МОРГу.

Довідка: Анафілактичний шок - алергічна реакція негайного типу, стан різко підвищеної чутливості організму, що розвивається при повторному введенні алергену. Одне з найбільш небезпечних ускладнень лікарської алергії, закінчується приблизно в 10-20% випадків летально. Поширеність випадків анафілактичного шоку: 5 випадків на 100 000 осіб на рік. Зростання кількості випадків анафілаксії збільшився з 20: 100000 в 1980 роках і до 50: 100000 в 1990 роках. Анафілаксії більше схильні молоді люди і жінки.

Швидкість виникнення анафілактичного шоку - від декількох секунд або хвилин до 5 годин від початку контакту з алергеном. У розвитку анафілактичної реакції у хворих з високим ступенем сенсибілізації ні доза, ні спосіб введення алергену не грають вирішальної ролі. Однак більша доза препарату збільшує тяжкість і тривалість перебігу шоку.

Більше новин про життя області читайте на Depo.Полтава.