ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Медики протитуберкульозного диспансеру обживають новий діагностичний корпус

Працівники протитуберкульозного диспансеру розпочали роботу в новому приміщенні та на новому обладнанні
Depo.
22 червня 2016 11:37
ФОТО: depo.ua
Медики протитуберкульозного диспансеру обживають новий діагностичний корпус
Медики протитуберкульозного диспансеру обживають новий діагностичний корпус

Співробітники лабораторії вже апробують нові методи і звикають до нових приміщень. Лабораторія нового діагностичного центру повністю відповідає всім сучасним технологіям у царині лікування туберкульозу, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Квіти в горщиках на підвіконні, плакати на стінах - співробітники Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру обживають новий лабораторно-діагностичний корпус. Точніше два його поверхи - перший та другий, де проводитимуться лабораторні дослідження та повна діагностика хворих. Пацієнтів тут ще не має, адже перед тим, як розпочати повноцінний прийом хворих, медичним працівникам потрібно самим протестувати сучасне обладнання.

"Зараз триває наладка обладнання, його тестування і навчання медперсоналу диспансеру", - коментує головний лікар закладу Володимир Печериця. - Для того, щоб освоїти обладнання, спеціально запрошуємо фахівців з інших міст, наші лікарі також їдуть на курси. Адже аналогів сучасного МРТ-комплексу та рентген-комплексу в Полтаві немає. Та й в Україні таке обладнання можна на пальцях однієї руки перерахувати. Що стосується генетичної лабораторії, то у наших співробітників є великий досвід, проте можливості нової лабораторії дозволяють застосовувати надсучасні методики діагностики, якими ми раніше не користувалися. Зрозуміло, що цьому теж потрібно вчитися.

Сучасна методологія, про яку говорить Володимир Печериця, дозволяє в рази скоротити час на встановлення діагнозу і виявлення патології. Бо якщо раніше потрібно було декілька тижнів, щоб виявити паличку Коха, то тепер фахівцям генетичної лабораторії потрібні максимум півгодини.

Співробітники лабораторії вже апробують нові методи і звикають до нових приміщень. Як зауважує завідувач лабораторією Наталія Алієва, лабораторія нового діагностичного центру повністю відповідає всім сучасним технологіям у царині лікування туберкульозу.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на