ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Кременчука "дав прочуханки" будівельникам, що ремонтують ЦНАП

Капітальний ремонт будівлі ЦНАПу Кременчука знаходиться на фінальній стадії, Віталій Малецький особисто проконтролював хід виконання робіт та вказав будівельникам на помилки

Depo.
13 березня 2018 10:55
ФОТО: depo.ua

12 березня міський голова Кременчука Віталій Малецький перевірив хід виконання капітального ремонту будівлі ЦНАПу та якість виконання роботи, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Кременчуцької міської ради.

Мер зробив низку зауважень будівельникам стосовно темпів та якості проведення капітального ремонту, наголосивши на тому, що при поточному плануванні вони повинні не поспішати, а чітко дотримуватись технологічних процесів. Також Малецький звернув увагу підрядників на необхідності врахування температурних показників зовнішнього повітря під час виконання робіт на фасаді будівлі.

Окрім того, на об'єкті проводяться роботи з розбивки та планування території навколо ЦНАПу. Планується, що паралельно з ними будуть виконані роботи з облаштування під'їзних шляхів до ліцею №11 та благоустрою навколишнього мікрорайону.

Як тільки завершиться капітальний ремонт будівлі ЦНАПу, розпочнуть заплановані дорожні роботи.

Раніше Depo.Полтава повідомляв, що на початку лютого у Полтаві відбулася нарада з приводу втілення у життя проекту будівництва сучасного Центру надання послуг у місті.

Для фінансування ЦНАПУ залучать кошти обласного і міського бюджету. За словами представників облради, за якістю та кількістю послуг він має увійти у число найкращих подібних установ в Україні.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава