ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мешканці 11-квартирного будинку у Полтаві готуються зимувати без тепла

Міський голова Олександр Мамай обіцяє владнати ситуацію, проте жителі будинку запевняють, що труба з теплопостачанням уже від них відрізана
Depo.
12 вересня 2015 13:41
ФОТО: depo.ua
Мешканці 11-квартирного будинку у Полтаві готуються зимувати без тепла
Мешканці будинку у Полтаві лишилися без тепла

Жителі 11-квартирного будинку за адресою вулиця Майдан Незалежності, 18а у розпачі, адже наближаються зимові морози, а тепла, вочевидь, у квартирах не буде, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавське.Громадське ТВ. Раніше цей будинок належав полтавському хлібозаводу, а після його ліквідації згідно ухвали Господарського суду повинен перейти на баланс міської ради. Півроку міська влада уникала прийому, тож виконавча служба направила листа до УМВС Полтавщини з метою вирішити питання про притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб Полтавської міської ради за умисне невиконання ухвали Господарського суду. 24 жовтня 2013 року депутати все ж прийняли на баланс будівлю, але рішення залишилося лише на папері. Наразі будинок підвис у повітрі, він є, але нікому не належить.

Мешканцям запропоновано за власний кошт виготовити технічну документацію, оскільки попередня в процесі неодноразової передачі була втрачена. Ця послуга не з дешевих і коштує більше 100 тисяч гривень. Для пенсіонерів, яикх проживає в будинку більішсть, така сума непідйомна. У міській раді жителів будинку запевняють, що такої суми в бюджеті немає. Олександр Мамай під час особистих прийомів похитує головою, виявляє стурбованість проблемою, проте зрушень ніяких мешканці досі не дочекалися.

Більше новин про життя Полтавшини читайте на Depo.Полтава