Винищувачі з Полтавщини виступлять на грандіозному авіашоу у Британії (ФОТО, ВІДЕО)

Полковник Олександр Оксанченко на бойовому літаку Су-27 представить нову пілотажну програму під час міжнародного авіаційного показу The Royal International Air Tattoo-2018 

Вчора, 12 липня льотний та інженерно-технічний склад 831 бригади тактичної авіації повітряного командування "Центр" Повітряних Сил ЗСУ відбули до Великобританії для участі в найбільшому авіаційному показі The Royal International Air Tattoo-2018. Про це повідомили на сторінці у "Фейсбуці" 831-ї бригади тактичної авіації, пише Depo.Полтава.

Цьогорічний показ 13 липня присвятили 100-річчю Королівських Повітряних Сил Великої Британії, він проходитиме на авіабазі Фейфорд.

Заступник командира 831 бригади тактичної авіації з льотної підготовки полковник Олександр Оксанченко на бойовому літаку Су-27 представить нову пілотажну програму. Ще один винищувач Су-27 буде представлено на статичному показі.

У 2017 році Олександр Оксанченко став переможцем міжнародного авіаційного показу в номінації "Кращий пілотаж серед країн-партнерів НАТО".

ФОТО: Світлана Борисенко

Нагадаємо, у 2017 році організатори та прихильники авіапоказу The Royal International Air Tattoo високо оцінили виступ українських льотчиків. Вони збільшили кількість фігур вищого пілотажу і додали нові елементи в комплекс, який виконується на малих і гранично малих висотах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава