ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мітингувальники "Правого сектору" будуть стояти під УМВС Полтавщини безстроково

Реакція "Правого сектору" з приводу подій у Мукачево набула широкого розголосу на просторах Полтавщини
Depo.
13 липня 2015 13:23
ФОТО: depo.ua
Мітингувальники "Правого сектору" будуть стояти під УМВС Полтавщини безстроково
Мітингувальники "Правого сектору" будуть стояти під УМВС Полтавщини безстроково

З учорашнього дня адмінбудівлю УМВС України в Полтавській області пікетують сили "Правого сектору". Як заявив коресподенту Полтава.depo.ua  очільник Полтавської обласної організації військово-політичного руху "Правий сектор" Марк Чаус, вимоги в усіх осередків "Правого сектору" включно із їхнім лідером Дмитром Ярошем однакові:

1. Відставка Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.
2. Відставка всієї верхівки міліції Закарпатської області.
3. Зняття депутатської недоторканості із народного депутата Михайла Ланьо і притягнення його як злочинця до відповідальності.
4. Припинення переслідування бійців "Правого сектору", які потрапили в ситуацію у Мукачево.

Учора відбувся нечисленний пікет УМВС України в Полтавській області. Зібралося близько 50 чоловік. Організатори заявили, що мітингування буде продовжуватися до того часу, доки їхні вимоги не будуть виконані.

"На даний момент пікетування немає, проте згодом буде продовжуватися. Біля будівлі УМВС є активісти, але вони поки що не вийшли на майданчик, де ми проводимо пікетування. Десь через 1-1,5 години будемо відновлювати пікет. Ця акція безстрокова, тому ми кожного дня будемо нагадувати про свої вимоги", - повідомив у телефонній розмові Марк Чаус.

До мітингувальників із керівництва УМВС досі ніхто не вийшов. "Правий сектор" вважає, що цим самим міліціянти підкреслюють своє небажання іти на діалог.

"Учора я випадково зустрівся із речником УМВС Полтавщини Юрієм Сулаєвим. Він біг від спортзалу до будівлі УМВС. Ми привіталися, він бігцем поцікавився нашими справами і рушив далі. Юрій Сулаєв не цікавився нашими вимогами чи скільки ми будемо стояти", - розповів Марк Чаус.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на poltava.depo.ua.