ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мосійчук похвалив Ляшка, що вдало попіарився на проблемах Чорнух

При чому тут Ляшко, якщо сесію Полтавської обласної ради депутати скликали колективно, і рішення приймали колективно
Depo.
1 липня 2016 15:35
ФОТО: depo.ua
Мосійчук похвалив Ляшка, що вдало попіарився на проблемах Чорнух
Мосійчук агітує за кандидата у нардепи Ляшка

Народний депутат з Полтавщини Ігор Мосійчук вважає, що без ініціативи кандидата в депутати по 151 округу Руслана Ляшка мешканці району не отримали б допомогу, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Фейсбук Ігоря Мосійчука.

"У Чорнухах нещодавно трапилось стихійне лихо: сильні дощі спровокували повінь, понищили урожай, попсували дахи житлових будинків. Люди у відчаї просять про допомогу. Руслан Ляшко, наш кандидат на довиборах у Верховну Раду на 151 окрузі, будучи зараз депутатом Полтавської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, вже домігся виділення 10 млн. грн для місцевої громади на допомогу у ліквідації наслідків стихійного лиха. Але цього недостатньо. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко пообіцяв, що із державного резервного фонду будуть виділені додаткові кошти", - написав Мосійчук у своєму Фейсбуці.

Нагадаємо, на восьмій позачерговій сесії Полтавської облради депутати ухвалили колективне рішення "Про резервний фонд обласного бюджету". Депутати проголосували тоді за поповнення обласного Резервного фонду на 9 млн грн для ліквідації наслідків негоди у трьох районах Полтавщини: Чорнухинському, Лохвицькому та Лубенської. До поповнення фонду він мав 10 млн грн - на ліквідацію наслідків природної катастрофи були виділено 7 млн. Залишок склав - 2,3 млн грн. З урахуванням додаткових 9 млн грн - загальна сума допомоги склала - 18 млн грн на три райони.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на