На декількох виборчих дільницях по Полтавщині вже зафіксовано порушення

У Лохвицькому районі виборча дільниця отримала меншу кількість бюлетенів, ніж наявно виборців та ще у декількох зафіксовано порушення щодо необхідної кількості скриньок

На виборчих дільницях Полтавщини вже зафіксовано перші порушення, про які повідомили у "Фейсбуці" Громадянської мережі "Опора", пише Depo.Полтава.

Зокрема, дільниця № 530454, що розташовується в с. Лука, Лохвицького району, отримала меншу кількість бюлетенів, ніж наявно виборців. "Отримано 354 бюлетенів, виборців же у списках 360. Члени ДВК пояснили меншу кількість бюлетенів тим, що "все рівно голосувати прийдуть не всі", - пишуть у "Опорі".

По даному факту уло складено відповідний акт та повідомлено ОВК.

Також виявили порушення щодо необхідної кількості скриньок для голосування на малих дільницях: № 530366 в с. Млинки у Котелевському районі, ВБ №530509 в с. Хитці у Лубенському районі і № 530306 – в с. Кунівка Кобеляцького району.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 31 грудня в Україні, а зокрема і в Полтаві, відбуваються вибори президента України-2019. Дільниці для голосування по вулиці Кукоби, 25, Кукоби, 10 ( у школах № 2 і №20), у ПНПУ імені Володимира Короленка і Полтавському кооперативному технікумі відкрились вчасно, о 08:00. Проте ранком великого ажіотажу серед виборців не спостерігалось. Можливо, це пов'язно з переходом на літній час.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава