ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На фестивалі документального кіно у Полтаві представили російський фільм

Розпочався 6-й Всеукраїнський екологічний Фестиваль документального кіно "Полтава-ДОК"
Depo.
17 жовтня 2015 17:50
ФОТО: depo.ua
На фестивалі документального кіно у Полтаві представили російський фільм
У Полтаві розпочався фестиваль "Полтава-ДОК"

Сьогодні, 17 жовтня, у Полтаві розпочався перший фестивальний день, протягом якого на розсуд журі та глядачів режисери представили власні конкурсні роботи, повідомляє кореспондент Depo.Полтава

Цього року учасниками фестивалю стали 17 режисерів, що представили 22 документальні кінокартини. Переможців визначатимуть у двох номінаціях: "Людина та природа" і "Мистецтво жити".

У Полтаві розпочався фестиваль "Полтава-ДОК" - фото 1
"Приємно, що цього року багато документальних фільмів представили у номінації "Людина та природа". Зазвичай режисери не беруться за такі фільми, оскільки єднання та взаємодію людини і природи знімати вкрай важко, а передати глядачеві - ще важче", розповів організатор фестивалю "Полтава-ДОК" Олександр Калашник.

Протягом першого фестивального дня журі разом з глядачами лише переглядали представлені кінокартини. Свої роботи представили документалісти не лише з Полтави, а й інших регіонів: Луцьк, Рівне, Харків.

У Полтаві розпочався фестиваль "Полтава-ДОК" - фото 2

Крім того, 8-хвилинний фільм "П'ята спроба...На пік Шевченко" представив режисер з Санкт-Петербургу М. Ярмолюк. Сам режисер не зміг приїхати до Полтави, тож відеороботу представив заочно.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава