На крилах любові: Як у Лубнах знаходили приховані таланти

На Лубенщині пройшов родинний фестиваль "На крилах любові"
Depo.
24 жовтня 2016 15:58
ФОТО: depo.ua
На крилах любові: Як у Лубнах знаходили приховані таланти
На крилах любові: Як у Лубнах знаходили приховані таланти

Впродовж 18 років фестиваль родинної творчості об’єднує талановиті сім’ї Лубенщини, нерідко відкриває нові зіркові родини, знаходить приховані таланти, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Лубенської РДА.

На крилах любові: Як у Лубнах знаходили приховані таланти - фото 1

Цьогорічний фестиваль, який пройшов 23 жовтня у районному будинку культури, був яскравим, неповторним і наповненим зорепадом талантів. Про його популярність вкотре засвідчив переповнений зал і вдячні глядачі, котрі щедро обдаровували артистів гучними оплесками та квітами. 

На крилах любові: Як у Лубнах знаходили приховані таланти - фото 2

І хоч лише частина виконавців - знані й професійні артисти, дехто, вперше потрапив на сцену, та від того їхні виступи були не менш яскраві і талановиті.

На крилах любові: Як у Лубнах знаходили приховані таланти - фото 3

Розпочав концертну програму відомий і улюблений для багатьох квартет "Сузір’я" із Тернів, який об’єднав дві талановиті родини - Тетяну і Володимира Матяшів та Світлану й Віктора Щербатюків. Естафету виступів продовжили інші учасники. 

На крилах любові: Як у Лубнах знаходили приховані таланти - фото 4

Три години, протягом яких зіркові родини створювали ауру добра та позитиву, для всіх присутніх промайнули непомітно, лишивши по собі гарний піднесений настрій і наснагу для душі.

На крилах любові: Як у Лубнах знаходили приховані таланти - фото 5

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".