На необроблених землях Полтавщини почнуть вирощувати енергетичну вербу

Коли проект буде реалізовано, полтавці майже задарма зможуть отримувати тепло та гарячу воду
Depo.
14 грудня 2016 09:19
ФОТО: depo.ua
На необроблених землях Полтавщини почнуть вирощувати енергетичну вербу
На необроблених землях Полтавщини почнуть вирощувати енергетичну вербу

12 грудня у Полтавській ОДА обговорювали проект впровадження біоенергетичних технологій. Учасники заходу зауважили, що Полтавщина - ідеальне місце для вирощування енергетичної верби, яку доцільно використовувати як тверде паливо, пише Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Головний консультант Проекту Олександр Арапов наголосив, що головною метою проекту є зменшення споживання природного газу та заміна його біомасою. Зокрема, мова йде про тверде паливо. Але для того, щоб розвивати галузь, необхідна якісна підготовка фахівців.

Урожай планують кожні 3 роки із вересня по березень. З 1 гектара можна зібрати близько 50-60 тонн біомаси, яку ж відразу й використовувати. У кожній сільській громаді області є землі, які не обробляються. А це дерево не потребує особливих умов, тож буде рости кругом, - запевняють експерти.

Завдяки реалізації Проекту майже задарма можна отримувати не лише тепло, а й гарячу воду. Тож, наступного року представники Проекту зустрінуться з головами об'єднаних територіальних громад, аби запропонувати впровадити проект - посадити енергетичну вербу та побудувати котельню на території громади.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".