На необроблених землях Полтавщини почнуть вирощувати енергетичну вербу

Коли проект буде реалізовано, полтавці майже задарма зможуть отримувати тепло та гарячу воду
На необроблених землях Полтавщини почнуть вирощувати енергетичну вербу
На необроблених землях Полтавщини почнуть вирощувати енергетичну вербу

12 грудня у Полтавській ОДА обговорювали проект впровадження біоенергетичних технологій. Учасники заходу зауважили, що Полтавщина - ідеальне місце для вирощування енергетичної верби, яку доцільно використовувати як тверде паливо, пише Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Головний консультант Проекту Олександр Арапов наголосив, що головною метою проекту є зменшення споживання природного газу та заміна його біомасою. Зокрема, мова йде про тверде паливо. Але для того, щоб розвивати галузь, необхідна якісна підготовка фахівців.

Урожай планують кожні 3 роки із вересня по березень. З 1 гектара можна зібрати близько 50-60 тонн біомаси, яку ж відразу й використовувати. У кожній сільській громаді області є землі, які не обробляються. А це дерево не потребує особливих умов, тож буде рости кругом, - запевняють експерти.

Завдяки реалізації Проекту майже задарма можна отримувати не лише тепло, а й гарячу воду. Тож, наступного року представники Проекту зустрінуться з головами об'єднаних територіальних громад, аби запропонувати впровадити проект - посадити енергетичну вербу та побудувати котельню на території громади.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".