На підприємствах Полтавщини за місяць виявили 15 працівників-нелегалів

З початку поточного року за сприяння Державної фіскальної служби на Полтавщині офіційно оформили понад 700 працівників

На Полтавщині впродовж січня-жовтня поточного року на 41 підприємстві були виявлені порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів працівникам. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міської ради, пише Depo.Полтава.

За результатами проведених фахівцями Управління податків і зборів з фізичних осіб обласного управління ДФС документальних перевірок було додатково донараховано понад 7 млн грн податкових зобов'язань по податку на доходи фізичних осіб, майже 1,35 млн грн єдиного внеску і 489,4 тис. грн військового збору.

Окрім того, завдяки вжитим органами Державної фіскальної служби Полтавщини заходам, з початку поточного року підприємцями було додатково оформлено трудові відносини із 703 працівниками.

Під час перевірок Управлінням держпраці в жовтні поточного року на семи підприємствах було виявлено 15 неоформлених найманих працівників та сімох співробітників, які працювали за договорами ЦПХ, що мають ознаки трудових. Ще п'ять підприємств під час контрольно-перевірочних заходів додатково оформили трудові відносини з 49 працівниками.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава