На Полтавщині чотирьох депутатів райради оштрафували за корупційні злочини

Депутати Гадяцької райради не подали декларації за 2016-2017 роки у передбачений законодавством строк

За сприяння прокуратури Полтавщини чотирьох депутатів Гадяцької районної ради притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Будучи суб'єктами, на яких поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції", депутати не подали декларації за 2016-2017 роки у передбачений законодавством строк.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколів про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією, передбачені ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).

Службовців райради визнано винними та накладено стягнення у виді штрафу. Постанови суду набрали законної сили.Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратурою Полтавщини затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо екс-керівника Глобинської районної державної адміністрації за обвинуваченням у шахрайстві, підробленні документів та зловживанням службовим становищем.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава