ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Полтавщині ДАБІ зупинила та анулювала 28 ліцензій у будівництві

У той же час, по восьми підприємствам надано пропозиції щодо відновлення дії ліцензії

Depo.
12 жовтня 2018 17:32
ФОТО: depo.ua

Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ)у Полтавській області за дев'ять місяців 2018 року проведено 63 перевірки додержання суб'єктами господарювання ліцензійних умов провадження господарської діяльності з будівництва об'єктів із середніми та значними наслідками. Серед них - 48 планових та 15 позапланових, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на офіційний сайт ДАБІ України.

За результатами перевірок ліцензіатам видано 23 приписи про усунення виявлених порушень. Ліцензійній комісії надано пропозиції по 15 підприємствам щодо зупинення дії ліцензії, по 13 щодо її анулювання, а по одному - щодо відмови у відновленні дії ліцензії.

У той же час, по восьми підприємствам надано пропозиції щодо відновлення дії ліцензії. Також за вказаний період 27 підприємств усунули порушення протягом встановленого терміну.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 10 жовтня у приміщенні ТЗДВ "Полтаватрансбуд" відбулась презентація проекту детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна.

Фото/Сергій Колодій

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про новини Полтави читайте на Depo.Полтава