На Полтавщині державне підприємство забруднювало землі небезпечними відходами

Своїми діями підприємство завдало державі матеріальної шкоди на суму майже 100000 грн

За сприяння прокуратури Полтавщини держбюджету відшкодовано майже 100000 грн збитків, завданих внаслідок неналежної утилізації відходів життєдіяльності тварин, що призвело до забруднення земель. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури, пише Depo.Полтава.

Під час перевірки на додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства в діяльності державного підприємства "Сільськогосподарське підприємство Держаної кримінально-виконавчої служби № 9" щодо дотримання прав засуджених було виявлено порушення вимог про охорону навколишнього природного середовища.

Внаслідок скиду рідини на земельні ділянки, призначені для ведення підсобного сільського господарства на території молочно-товарної ферми у Машівському районі, було спричинено забруднення земель відходами життєдіяльності тварин, які небезпечні для навколишнього природного середовища та здійснюють загрозу на здоров'я людей. Таким чином державне підприємство завдало матеріальну шкоду у сумі майже 100000 грн.

Виконуючому обов'язки директора ДП "Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№9)" вже повідомлено про підозру за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 239 (забруднення земель відходами, внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для довкілля) КК України.

Нині матеріальна шкода відшкодована повністю та вирішується питання про закінчення кримінального провадження та передачу обвинувального акту до суду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава