На Полтавщині директор підприємства півтора року не платив зарплатню працівникам

Очільник одного з товариств Гадяцького району заборгував працівникам майже 4 млн грн

Прокуратурою Полтавщини оголошено про підозру директору одного з товариств Гадяцького району, який безпідставно не виплачував півтора року зарплатню працівникам, внаслідок чого виникла заборгованість на суму майже 4 млн грн. Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури, пише Depo.Полтава.

Слідством встановлено, що директором одного з товариств Гадяча, з січня 2016 року по червень 2017 року безпідставно не виплачувалась заробітна плата підлеглим працівникам. В цей час керівництво ТОВ витрачало кошти на виконання інших зобов'язань, тож мало фінансову можливість розрахуватись із заборгованістю по зарплаті в повному обсязі.

Працівникам підприємтва вже виплатили борги, а їх директору повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати) КК України.
Досудове розслідування триває.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині підприємець використовував найману працю чотирьох робітників без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу. Відтак, керівництвом Управління Держпраці було винесено постанову про накладення фінансової санкції на підприємця у розмірі 446 760, 00 грн. (30 мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава