На Полтавщині до кінця року планують оновити всі територіальні сервісні центри МВС

В "усучаснених" Центрах можна буде зареєструвати  транспортні засоби, отримати посвідчення водія і скласти іспити для його одержання, а також отримати дозвіл на перевезення небезпечних вантажів і довідку про несудимість

На Полтавщині у селі Семенівка відкрили оновлений територіальний сервісний центр МВС № 5347, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Це вже четвертий з восьми "усучаснений" територіальний центр на Полтавщині і 72-ий в Україні загалом. Представники регіональних органів виконавчої влади розповіли, що до цього у Семенівці працював міжрайонний реєстраційно-екзаменаційний відділ Державної інспекції безпеки дорожнього руху, який обслуговував Хорольський, Глобинський і Семенівський райони. Потім установу закрили, а нині, за зверненнями громади, відновили її роботу, реформувавши її у територіальний сервісний центр МВС.

Тепер у полтавців з'явилась змога незалежно від місця реєстрації зареєструвати та перереєструвати транспортні засоби, отримати чи замінити посвідчення водія і скласти іспити для його одержання, а також отримати дозвіл на перевезення небезпечних вантажів і довідку про несудимість.

Вже у вересні хочуть відкрити оновлений сервісний центр у Миргороді, а потім черга дійде і до Лубен. У жовтні - ще по одному в Кременчуці й Бутенках Кобеляцького району. А до кінця 2018 року планують оновити всі вісім центрів в області.

Нагадаємо, у Полтаві вже розробили проект будівництва притулку для стерилізації тварин з місцями для паркування і проїзду сантіраних автомобілів. Також запланували облаштувати дизбар'єри, операційну, ізолятор та амбулаторію. У новому притулку стерилізуватимуть від 2000 до 3000 тварин. Притулок зможе прихистити у своїх вольєрах 250 тварин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава