На Полтавщині керівництво дитсадка нехтувало безпекою вихованців

У дошкільному навчальному закладі створювали потенційну загрозу життю та здоров'ю дітей

За сприяння прокуратури Полтавщини було усунено порушення пожежної безпеки у дошкільному навчальному закладі "Колосок", які створювали потенційну загрозу життю та здоров'ю вихованців. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Під час планових та позапланових перевірок інспекторським складом Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України Полтавщини було встановлено, що заклад Кам'янопотоківської сільської ради протягом тривалого часу функціонує з суттєвими порушеннями правил пожежної безпеки, однак керівництво дитсадка не вживало належних заходів щодо їх усунення.

Зокрема у приміщенні не обладнано систему автоматичної пожежної сигналізації, посадові особи не пройшли навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки, а також відсутня необхідна кількість вогнегасників тощо. Керівництву "Колоса" було винесено припис зі строком виконання порушень, проте їх усунули лише частково.

За невиконання припису на усунення триваючих порушень законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки завідувача дошкільного навчального закладу притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.

Зважаючи на суттеві порушення вимог законодавства, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання протиправною бездіяльності Кам'янопотоківської сільської ради. Тільки після реагування прокуратури на сесії сільради прийняли рішення виділити кошти на роботи щодо усунення порушень. Нині виготовлено проектну документацію на встановлення автоматичної пожежної сигналізації та укладено договір про надання послуг з її монтажу.

У зв'язку із добровільним виправленням відповідачем оскаржуваних порушень судом закрито провадження за позовом прокуратури.

Нагадаємо, що 8 листопада військова прокуратура Полтавського гарнізону Центрального регіону України затримала приватного підприємця під час надання хабара в сумі 5 000 грн лейтенанту СБУ, оперуповноваженому другого сектору відділу в Кременчуці Управління СБУ Полтавщини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава