На Полтавщині Миргородський район визнали небезпечним через АЧС

На території ДП "Дослідне господарство імені Декабристів" зафіксували факт гибелі 120 свиней

7 серпня в селі Декабристів Миргородського району на території Дослідного господарства виявили загибель близько 120 голів свиней. Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Полтавської ОДА, пише Depo.Полтава.

Всього на території ДП нарахували 2500 одиниць худоби. Лабораторні дослідження, проведені Держслужбою, показали у відібраних зразках патологічного матеріалу загиблих тварин ДНК вірусу Африканської чуми свиней.

Подію класифікували як надзвичайну ситуацію об'єктового рівня за кодом класифікації 20732 – ензоотія. Територію господарства оголосили неблагополучною щодо АЧС та визначили зони захисту та нагляду.

Нині вже затверджено план заходів щодо недопущення поширення та ліквідації наслідків НС, проводяться протиепізоотичні заходи.

Нагадаємо, працівники Управління захисту економіки Полтавщини в одному з Дослідних господарств області зафіксували продаж поголів'я свиней, ураженого вірусом АЧС. Експерти з'ясували, що посадовці, зловживаючи службовим становищем, намагаються приховати даний факт та збувають худобу в різні населені пункти Полтавщини для подальшої їх переробки та продажу за готівку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #карантин