На Полтавщині обмежили рух вантажівок трасою "Хорол-Семенівка-Кременчук"

Об'їзд буде здійснюватися автодорогами М-03 "Київ-Харків-Довжанський" та М-22 "Полтава-Олександрія" через Полтаву

На Полтавщині, у зв'язку зі значними деформаціями дорожнього покриття та з метою забезпечення безпеки дорожнього руху, на автомобільній дорозі Т-17-16 "Хорол-Семенівка-Кременчук", ввели обмеження руху транзитного вантажного автотранспорту, маса якого перевищує 10 тонн. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Обмеження діятиме на всій протяжності шляху або від перехрещення з автодорогою М-03 "Київ-Харків-Довжанський" (км 0+000) до перехрещення з автодорогою Н-08 "Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через Кременчук)-Маріуполь" (км 87+393).

Об'їзд буде здійснюватися автодорогами М-03 "Київ-Харків-Довжанський" та М-22 "Полтава-Олександрія" через Полтаву, у відповідності до технічних засобів організації дорожнього руху, які встановлені за погодження патрульної поліції.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на автомобільній дорозі М-03 "Київ - Харків" у Великобагачанському районі Полтавщини триває будівництво обходу с. Красногорівка. Нині дорожники зводять міст через річку Псел. У зв'язку з невідповідністю параметрів, попередню споруду демонтували та розпочали будівництво нової сучасної переправи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава