UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Полтавщині очільницю відділу освіти Карлівської РДА покарали штрафом за корупційне правопорушення

Жінка ухвалила рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час виконання договору на поставку товарів з підприємством, керівником якого є її чоловік

На Полтавщині очільницю відділу освіти К…

На Полтавщині начальника відділу освіти, молоді та спорту Карлівської РДА визнано винною та покарано за адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прокуратуру Полтавщини.

Посадовець, будучи суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції", не повідомила у встановленому порядку про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а також вчинила дії та ухвалила рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час виконання договору на поставку товарів з підприємством, керівником якого є її чоловік.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколів про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією, передбачені ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів та вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

Держслужбовця визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією та накладено стягнення у виді штрафу.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що у Полтаві взяли під варту раніше судимого чоловіка, який перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, завдав смертельне ножове поранення товаришу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook