На Полтавщині підприємця оштрафували за неоформлених працівників на понад 440 000 грн

Підприємець оскаржив у суді постанову про штраф, але там відмовили у задоволенні позову

Під час перевірки фізичної особи-підприємця (ФОП), яка відбулась у червні 2018 року, інспектори Управління Держпраці у Полтавській області виявили, що підприємець використовував найману працю чотирьох робітників без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Управління Держпраці у Полтавській області.

Відтак, керівництвом Управління Держпраці на підставі абзацу другого частини другої статті 265 КЗпП України за використання найманої праці без укладення трудового договору винесено постанову про накладення фінансової санкції на підприємця у розмірі 446 760, 00 грн. (30 мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника).

Не погоджуючись із постановою, підприємець звернулася до суду з адміністративним позовом. Але Полтавський окружний адмінсуд ухвалив рішення відмовити у задоволенні позову щодо незаконності постанови про штраф та скасувати її.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що за позовом прокуратури Полтавщини скасовано чергову ухвалу суду, якою фізичним особам надано право власності на збудовані без дозвільних документів торгові кіоски у Полтаві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #суд